joy-division

«Дикий театр» представляє оновлену виставу-концерт про життя і творчість культового британського гурту Joy Division і його соліста, сумного і загадкового Яна Кьортіса

Ви потрапите на театральну виставу, де можна танцювати, і водночас на концерт, де є що подивитись. 10 документальних театральних епізодів життя легендарного Яна Кьортіса і, звичайно ж, музика Joy Division – її буде багато, вона буде абсолютно живою.

Ми зібрали разом молодих українських акторів із різних театрів, щоб створити незвичайний біографічний спектакль про легенду світового пост-панку. Олексій Доричевский, який увійшов у рейтинг найперспективніших молодих акторів України, зіграє Яна Кьортіса, Валентин Бойко, актор Театру на Подолі і соліст гурту Switch On The Light, виступить у ролі його музичного альтер-его і виконає вокальні партії, а роль продюсера Тоні Вілсона виконає генеральний продюсер Нового каналу – Олексій Гладушевський. Також у виставі зайняті актори Оксана Борбат, Роб Фельдман, Володя Кравчук, Олександр Ломко, Олександр Поцелуєв, Ігор Лапіга, Інна Ковальова, музиканти Міша Сінкопа й Денис Скуратівський.

Режисер – Ксенія Оніщенко. Продюсер проекту – Ярослава Кравченко.

Прем’єра вистави відбулась улітку 2015 року на Арт-заводі «Платформа», була кілька разів зіграна на різних майданчиках Києва, брала участь у фестивалі GOGOLFEST.

Нині концерт-вистава демонструватиметься 15 і 16 липня. Провулок Лаврський, 9, – The Dvor.

Початок о 20 годині. Приходьте!

Квитки: 100–300 грн

За матеріалами прес-релізу