dudaryk

Добрі традиції Шевченкових вечорів у новому форматі – це новий проект капели «Дударик» «Шевченко REVOLUTION»!

На цьому концерті варто побувати усією родиною, щоб багато зрозуміти про Шевченка і, можливо, щось про себе. Вірші Кобзаря постануть у різноманітних стилях – від класики до року. Проект покликаний спричинити REVOLUTION у сприйнятті Шевченка, щоб відкрити у ньому свого сучасника.

«Навіть не уявляв, якою пластичною може бути музика у синергії з віршами Шевченка. “Садок вишневий” цього разу опинився в Тіролі, до “Зоре моя, вечірняя” акомпaнує Бетxовен, “Якби з ким сісти хліба з‘їсти” – e бостонському блюз-кафе, “Чи буду жить я на Україні, чи ні” – у R&B-районах Нью-Йоркa, і, звичайно, Лисенкові постромантичні елегії. Чи не сучасник той Шевченко? Приходьте, посмакуємо разом!» – запрошує автор ідеї та аранжувань Дмитро Кацал.

Учасники програми – Капела «Дударик», академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, найкращі солісти Львівської опери – Тетяна Вахновська, Тарас Різняк, Микола Кортуняк, неперевершена оперна діва Софія Соловій, неймовірна Оксана Муха, «Rock Orchestra» та інші виконавці.

Дата початку «Шевченко REVOLUTION» – 11 березня. Місце і час – Львівська філармонія, 16.00 і 18.30.

За матеріалами прес-релізу