Концерт Оксани Мухи до 65-ліття Квітки Цісик

322

У суботу, 28 квітня, у Львові, у Національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбудуться два сольних концерти співачки, володарки Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик Оксани Мухи

Концертну програму присвячено 65-літтю від дня народження легендарної Квітки Цісик. Початок – о 17.00 та 19.30.

У концерті «KVITKA відома і невідома» – твори, які виконувала Квітка в оригінальному й естрадно-симфонічному звучанні. Улюблені композиції співачки-легенди прозвучать в інтерпретації Оксани Мухи, симфонічного оркестру, Rock Orchestra та іменитих гостей свята.

«Це мої концерти вдячності Квітці, – розповідає Оксана Муха. – Програму провезу Україною, щоб репрезентувати і популяризувати її творчість. Із Квіткою Цісик я зростала й навчалась, любила, з її пісень почалось моє професійне життя. Вона подарувала мені пісенний світ такої духовної і професійної якості, якого ще й донині немає в Україні. Квітка вклала колосальну працю, велетенський духовний і матеріальний ресурс, додала свій талант і репутацію, аби в одному з трьох власних альбомів написати: “Ця збірка пісень є бажанням мого українського серця вплести радісні нитки в розшарпане життям полотно, на якому вишита доля нашого народу. Присвячую поривам нескореного українського духу і його безнастанним змаганням по обох боках океану”».

Оксана Муха

Проект «KVITKA» – результат творчих пошуків Оксани Мухи та її спроба відкрити творчість Квітки Цісик українцям. Доповненням пісенного образу Квітки будуть прем’єри, фільм і виставка фотоколажів від співачки. Спільно із родиною своєї героїні Оксана Муха готує нові ексклюзивні матеріали, які відкриють Квітку – ту, якої ми досі не знали.

«Для проекту багато творів доводжу до рівня Квітчиних стандартів, і то дуже непросто. Це буде радісний концерт-зустріч. Зі мною на сцені будуть друзі-виконавці, а також гості. Готуємо сюрпризи і відкриття», – додає Оксана Муха.

Окрім Львова, концерти «KVITKA відома і невідома» заплановані у квітні–травні в інших містах Західної та Центральної України.

За матеріалами прес-релізу