krayina-mriy-2023

Із 7 до 9 липня міжнародний етнозахід проходитиме в київському артпросторі UYAVA в Саду Бажань на ВДНГ

На купальські свята там зберуться українські й закордонні митці, аби занурити киян і гостей столиці у світ етно й показати перлини української культурної спадщини.

Цьогорічна «Країна Мрій» – це захоплива подорож у світ нашого національного єства, української сучасної і старовинної музики, прадавніх ремесел і звичаїв.

За магію фолку й музичні дійства відповідатимуть:

● 7 липня – самобутній український етнопоп-гурт PATSYKI Z FRANEKA і японський дует Heavenphetamine, що міксує у музиці психоделічний рок 1970-х, пост-панк 1980-х та ейсід-хаус 1990-х;

● 8 липня – хедлайнерка «Країни Мрій», чуттєва й витончена виконавиця і авторка пісень Христина Соловій, а також майстри фолк-альтернативного металу CH.SH BAND (Чумацький шлях);

● 9 липня – засновник та ідейний натхненник «Країни Мрій» Олег Скрипка і єдиний в Україні професійний оркестр народних інструментів НАОНІ, а також ще один проєкт музиканта – легендарний гурт ВВ.

Окрім музики, гостей «Країни Мрій» чекатимуть зустрічі з етномайстрами, що переносять традицію українського рукоділля із минулого до сьогодення й розшифровують український етнокод.

Також під час заходу можна буде навчитися стародавнім українським танцям у представників шкіл національної хореографії, послухати корисні лекції і прогулятися традиційним ярмарком – Алеєю Майстрів, де гості зустрінуться із майстрами з кераміки, ткацтва, плетіння, вишивки, писанкарства, роботи з металом, шкірою тощо.

Для маленьких поціновувачів облаштують дитячий майданчик із майстер-класами для дітей і всієї родини.

Команда артпростору попіклувалася про безпеку гостей. На території розташовано 2 бомбосховища. Також поруч є станція метро «Виставковий центр».

Цьогорічну «Країну Мрій» організували з благодійною метою. Партнер івенту – організація SUPPORT AZOV. Вона допомагає 3ОШБ виконувати бойові завдання і гнати ворога подалі від української землі.

Завітайте до ВДНГ віддати шану прадавній культурі, відчути дух купальських свят і допомогти нашим воїнам! До зустрічі в магічному Саду Бажань в етносвіті «Країна Мрій»!

За матеріалами пресрелізу

Фото надані організаторами