rapuntsel

23 липня під завісу 94-го сезону у Київському академічному театрі ляльок відбудеться презентація нової вистави «Рапунцель» за однойменною казкою братів Грімм

Постановники обіцяють, що на глядачів чекатиме незвичайне дійство – переплетення пластичних етюдів, музичних фантазій і філософських роздумів, присвячених відомій історії про чарівну дівчинку Рапунцель, що є символом вічного очікування, надії та віри.

Авторка вистави Марія Гельштейн (котра виступає і авторкою інсценізації, і режисеркою, і композиторкою) створила історію, у якій кожен зуміє розгледіти у Рапунцель себе – маленьку дитину, котра сподівається, вірить і чекає на щастя. На думку режисерки, у цій виставі мають прозвучати головні теми свободи й любові, які є нероздільними поняттями.

Художник Микола Данько переконаний, що цю казку можна максимально точно передати лише засобами виразності театру ляльок. Митець прагнув досягти максимальної атмосфери містичності й таємничості. У виставі використовуватимуться планшетні ляльки, які гратимуть одні ролі з живими персонажами. Це поєднання живого та неживого виконавця ще більше посилить ефект фантастичності й загадковості історії.

Рекомендований вік глядачів для вистави «Рапунцель» – діти від 6 років і батьки.
«Попри те, що ця казка є доволі відомою серед дітей, до неї не часто звертаються постановники лялькових вистав. У нашому театрі народжується справжнє диво, казкова історія, яка буде цікава дітям, а також дорослим», – говорить директор-художній керівник театру Ірина Чернікова.

Прем’єрні покази вистави відбудуться 23 липня о 17 годині, 24 і 25 липня – об 11 годині.

За інформацією пресрелізу