zvegintsov_

9 листопада у Домі «Майстер Клас» відбудеться клавірабенд Кирила Звєгінцова (Україна – Швейцарія)

Піаніст Кирило Звєгінцов народився і виріс в Україні. З 2005 року живе у Швейцарії, де спочатку навчався у вищій школі мистецтв міста Берн у класі професора Томаша Хербута. З 2011 до 2013 року продовжив студії на відділенні сучасної камерної музики в музичній Академії Базеля. Нині вивчає диригування в консерваторії Берна.

У його репертуар входять твори різних стильових напрямків. Крайні точки на його репертуарній шкалі – раннє бароко та найновіші фортепіанні твори сучасних композиторів, котрі нерідко довіряють Кирилу Звєгінцову прем’єрні виконання своєї музики. Це такі автори як Беат Фуррер, Жак Лено, Симоне Мовіо, Майк Свобода, Ассія Ахметжанова і Яннік Гігер. Особливий інтерес для нього представляють великі цикли Й.С.Баха, Д.Шостаковича та О.Мессіана.

Кирило Звєгінцов був відзначений на багатьох міжнародних конкурсах. Одна із нещодавніх його нагород – спеціальна премія «Самсон Франсуа» на Тринадцятому конкурсі музики ХХ– ХХІ століть в Орлеані (Франція, березень 2018 року).

Піаніст виступає з сольними концертами, з концертами камерної музики, а також з оркестрами в містах Швейцарії, України, Польщі, Франції, Німеччини. Він був запрошений на фестивалі «Бієнале Берн», «Муртен Классікс», «Менухин фестиваль Гштаад», «Les Sommets du Classique», «re-Musik». 2012 року на лейблі «Müller und Schade» вийшов його запис 24 прелюдій і фуг Д.Шостаковича.
У програмі київського концерту найсучасніші композиції європейських авторів (з них – дві українські прем’єри) прозвучать у сусідстві із бароковими творами Дж.Фрескобальді, Й.С.Баха, а також твором румунського композитора Дж.Енеску.

Програма:

Асія Ахметжанова (1992)
“Pas à pas” – “Крок за кроком” (2018) – українська прем’єра.

Джоржде Енеску (1881-1955)
Перша соната фа-дієз мінор, опус 24 н.1 (1924)
Allegro molto moderato e grave
Presto vivace
Andante molto espressivo

Джироламо Фрескобальді (1583-1643)
Сто партит/варіацій на пассакалії F 2.29 (1637)

Жак Лено (1945)
Фантазія (2018) – українська прем’єра

Йоганн Себастьян Бах (1685-1750)
Хроматична фантазія і фуга ре-мінор, BWV 903 (1717-1723)

Початок – о 19 год.

Вартість квитків на концерт – 200 грн., для студентів і пенсіонерів – 150 грн.

Квитки можна придбати у касі Дому МК та онлайн за посиланням: https://kiev.karabas.com/mk-classics-kirilo-zvyegincov-fortepiano

За матеріалами прес-реліза

Фото – Приска Кеттерер