organna-rezydentsiya

З 19 вересня до 2 жовтня Львівський органний зал реалізовує новий онлайн проєкт із релізами виступів активних учасників органної резиденції, що успішно відбулася у Львові наприкінці липня

Учасники проєкту «Органна молодь» – це музиканти із різних куточків України, а також відомий польський органіст, коуч Львівської органної резиденції Міхал Шостак (Польща). Щодня о 18:15 на youtube-каналі Ukrainian Live Classic глядачі матимуть змогу насолоджуватись яскравими зразками органної музики від молодих та амбітних виконавців.

Детальний розклад релізів: 19/09 – Микола Галай. «Pseudo-Celtic dance» С. Каденка; 21/09 – Марія Хилко. Токата b-moll Е. Жигу; 22/09 – Дарія Максимова. «Andante» Ф. Мендельсона; 23/09 – Олена Когут. «Vision» Й. Рейнбергера; 24/09 – Марк Новакович. Прелюдія у класичному стилі Г. Янга; 25/09 – Юлія Юрчак. Андантіно № 2 Е. Лемара; 26/09 – Наталія Семенова. «Toccata decima» Дж. Фрескобальді; 27/09 – Ігор Кузнєцов. «Hommage A Frescobaldi» Ж. Лангле; 28/09 – Станіслав Яковлєв. Токата і фуга ре мінор Й.С. Баха; 29/09 – Ольга Шпинда. Органний концерт № 5 op. 4 Г.Ф. Генделя; 30/09 – Світлана Позднишева. Органний концерт № 6 op. 4 Г.Ф. Генделя; 1/10 – Наталія Лендєл. Сюїта для органа і струнних G-dur P. 58, І. Прелюдія О. Респігі; 2/10 – Міхал Шостак (один із коучів резиденції). Органний концерт A-dur. I. Largo e staccato Г.Ф. Генделя.

Проєкт «Органна молодь», як і Львівська органна резиденція, створений для популяризації органного мистецтва в Україні та має на меті забезпечити підтримку й промоцію виконавців на органі, відкрити нові талановиті імена та налагодити творчі зв’язки.

«Якщо органну музику зробити доступнішою, вона стане популярною», – зазначає один з учасників резиденції Ігор Рудий. Музикант додає, що потрібно займатись не лише виконавством, а й навчати дітей гри на органі. Тому до проєкту Ігор залучив також своїх учнів.

Окрім виконавських майстеркласів учасники резиденції мали нагоду послухати лекції з менеджменту та самопрезентації від культурного менеджера й співдиректора Львівського органного залу Тараса Демка. Музиканти познайомились із засадами створення СV та резюме, дізнались як просувати себе як митців у соціальних мережах, а також отримали професійну фотосесію.

Невід’ємною складовою проєкту стали численні творчі зустрічі з відомими органістами, змістовні лекції про юридичні аспекти в житті музиканта, будову органа та особливості догляду за цим інструментом, історію органобудування на Галичині тощо.

Органна молодь України запрошує провести час у компанії чарівної музики з 19 вересня до 2 жовтня на youtube-каналі Ukrainian Live Classic. Більше інформації завжди доступно на комунікаційних каналах: Офіційний сайт Львівського Органного Залу, Instagram, Facebook.

За інформацією пресрелізу