Львівський органний запускає нову програму

72

Зіграти на музичних інструментах, подириґувати імпровізованим оркестром чи потанцювати під вальс: Львівський органний зал запрошує дітей і їхніх батьків на інтерактивний концерт класичної музики «Граємо з Моцартом» 13 й 20 травня

У травні Львівський органний зал запускає спеціальну інтерактивну програму для дітей «Граємо з Моцартом». Це особливий концерт, де діти виступають не лише слухачами, а й активними учасниками дійства.

Програму побудовано так, що кожен маленький відвідувач зможе пограти на музичному інструменті, станцювати вальс і навіть подириґувати мініоркестром.
На концерті діти познайомляться з шедеврами світової класики – творами Едварда Гріга, Йоганна Штрауса, Вольфганга Амадея Моцарта, Йоганна Себастьяна Баха та Миколи Леонтовича.

«Ми вважаємо дуже важливим, щоби молоде покоління сприймало твори українських композиторів як невідʼємну частину європейської класики», – зазначають організатори.

Також лише на цьому концерті діти почують один із найбільших і найпотужніших органів України, на якому Світлана Позднишева та Ольга Стрілецька зіграють дуетом. А ведучий концерту Ігор Нечепоренко доповнить гру музикантів веселими й дотепними жартами і ціавими фактами.

Концерти «Граємо з Моцартом» розраховані на молодих школярів (від 6 до 9 років), мають коротку (45 хвилин), динамічну програму, яка ненавʼязливо та у формі гри знайомить маленьких непосид із класикою. Дорослі в цьому форматі імпрез є слухачами, а діти – співвиконавцями поруч із професійними музикантами.

«45 хвилин веселої активної гри для дітей і мініконцерт у виконанні чад для батьків. Цей музичний вікенд ваша дитина запамʼятає надовго!» – підкреслюють організатори.
У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу