«Лик домер» у Києві

422

28 квітня відомий донецький камерний оркестр «Лик домер» виступатиме у Малому залі Національної музичної академії України імені Петра Чайковського.

Цьому унікальному колективу, назву якого взято з підпису зображення домриста у старовинному рукописному Євангеліє, вже більше 20 років. Його поява – результат консолідації виконавського потенціалу студентів і випускників Донецької державної музичної академії імені Сергія Прокоф’єва під орудою блискучого музиканта і прекрасного педагога, професора Валерія Івка.

Своєю діяльністю «Лик домер» руйнує доволі поширений стереотип, за яким виконавське амплуа домри пов’язане винятково з творами фольклорного спрямування. Репертуар оркестру охоплює композиції від шедеврів епохи бароко до сучасності.

Висловлену тезу якнайкраще підтвердить анонсована імпреза. До програми вечора увійшли твори Вольфґанґа Амадея Моцарта, Вітольда Лютославського і композиторів Донецького відділення Національної спілки композиторів України.domer

Разом із музикантами «Лик домер» у концерті також візьмуть участь солісти, представники донецької виконавської школи Анна Братусь (сопрано), Світлана Білоусова (домра) і Діна Писаренко (фортепіано).

Не пропустіть! На вас чекають оригінальний репертуар і майстерність виконавців-віртуозів, які у буремний час зберегли себе як унікальний український колектив.

Початок концерту о 19:00.

На фото: концерт до 20-річчя «Лик домер» у залі Донецької філармонії. 2013 рік