Литовська акапельна група «Quorum» виступить у Львові

16 вересня Львівська філармонія запрошує на концерт гурту «Quorum», колективу, у творчості якого поєднується музика найнесподіваніших стилів та жанрів – від народних пісень різних національностей до джазових стандартів і світових хітів.

Нині ансамбль «Quorum» є єдиним професійним гуртом a cappella у Литві. Колектив був створений навесні 2005 року і тоді в ансамблі співали лише три виконавці. Зараз «Quorum» складається з шести учасників: Віталій Неугасимов (контратенор, художній керівник), Марюс Турлаюс (тенор), Дайнотас Варнас (тенор), Гінтаутас Склютас (баритон), Романас Савіцкас (бас), Шарунас Навіцкас (вокальна перкусія).

Ансамбль брав участь у численних фестивалях академічної і сакральної музики, а також у різноманітних програмах і проектах на радіо і телебаченні. Колектив співпрацював із багатьма литовськими виконавцями класичної і популярної музики, серед яких Вітаутас Юозапайтіс, Аста Крікщюнайте, Вацловас Аугустинас і хор «Jauna muzika», Мерунас Вітульскіс, Яронимас Мілюс, Егідіюс Сіпавічюс, Рута Щеголевайте та інші.

Також «Quorum» став лауреатом трьох телевізійних хорових проектів. У 2013 році гурт взяв участь у «Битві хорів» у Литві з хором «Індіго», того ж року і з тим же колективом виступав у міжнародному телешоу «Хорошоу» в Мінську, а 2014 р – з хором «Жальгіріс» у «Битві хорів» у Литві.

Професійність, неординарність, унікальна манера виконання музикантів з гурту «Quorum» помножена на хорові традиції литовців має зробити цю імпрезу дійсно непересічною подією у музичному житті Львова.

За інформацією прес-релізу