meredith-monk

9 вересня о 19 годині у рамках цьогорічного ГогольFest відбудеться перформанс «A Celebration Service» однієї з найвідоміших сучасних композиторок США і світу – Мередіт Монк

Її творчі досягнення і внесок у культуру відзначені безліччю нагород, серед яких премія «Yoko Ono Lennon Courage», премія Мак-Артура «Genius», номінація на «Grammy» та багато інших. Цей перформанс поєднує одразу чотири види мистецтва: музику, хореографію, театр і відео-арт. Окрім постановки й презентації проекту, заплановано проведення воркшопів, відкритих репетицій, прес-конференцій з учасниками.

На виступи і перформанси Мередіт Монк збираються повні зали всесвітньо відомих Лінкольн-центру, Карнегі-холу. Її музику можна почути в фільмах Жана-Люка Годара, Девіда Бірна і братів Коенів. Понад сорок років Мередіт Монк представляє перформанси, що є синтезом вокалу, танцю, театру і кіно. І ось, нарешті, за підтримки Посольства США в Україні, на честь 25-річчя дипломатичних відносин України й Сполучених Штатів, з’явилась можливість побачити все на власні очі, на ювілейному 10-му фестивалі ГогольFest у Києві.

«A Celebration Service» – це яскравий, актуальний перформанс для різноманітної аудиторії, який відповідає мультидисциплінарній концепції фестивалю. У роботі братимуть участь митці США й України. Такий формат сприяє міжнародному обміну досвідом і відкриває великі можливості для подальшого розвитку мистецтва.

На запрошення керівника вокального ансамблю «Alter Ratio» Ольги Приходько до співпраці долучаться режисер Том Богдан і хореограф Еллісон Істер, які є представниками «Meredith Monk / The House Foundation for the Art» і безпосередніми учасниками ансамблю Мередіт Монк.

У проекті задіяні провідні українські митці в сфері «contemporary art»: вокальний ансамбль «Alter Ratio» (керівник – Ольга Приходько), «Sed Contra Ensemble» (керівник – Андрій Мерхель), джазова співачка Назгуль Шукаєва, художник зі світла та сценограф Дмитро Костюмінський, відео-арт і віджеїнг від Аліни Федотової.

За матеріалами прес-релізу