zastavka

Найкращі голоси України та Польщі знову лунатимуть із головної сцени Національної оперети України у рамках міжнародного проєкту «10 тенорів»

Концерт «10 тенорів» – це драйв, позитив, гарний настрій, естетична насолода і живе виконання у супроводі оркестру. На глядачів чекає енергетичне єднання, хіти й світова класика!

В оновленій програмі вечора: «Ранкова серенада» Руджеро Леонкавалло, створена автором для Енріке Карузо, віртуозне виконання популярної тарантели Джоаккіно Россіні «La Danza», всесвітньо відома арія «Nessun Dorma» з опери Джакомо Пуччині «Турандот», цікаві та оригінальні трактування композицій «La Vie En Rose» з репертуару Едіт Піаф, чуттєва та ніжна лірика «Mama», «Amazing Grace» квартету «Il Divo» та «Amapola» Андреа Бочеллі та ін.

Довідково: У рамках культурної співпраці між Україною та Польщею у 2018 році Київський національний академічний театр оперети і польська концертна агенція Ярослава Брусса створили міжнародний проєкт «10 тенорів». Він отримав великий розголос, проходить у Національній опереті України та найкращих концертних залах Варшави, Кракова, Вроцлава та інших великих міст Польщі (відбулося уже майже 200 концертів!).

З 3 листопада до 6 грудня 2021 року проходило гастрольне турне Польщею. А 3 і 4 лютого 2022 року плануються концерти «10 тенорів» із новою програмою у Національній опереті України.

За інформацією пресрелізу