karpinets

У рамках XXXV Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози» у середу, 8 червня, мистецька спільнота Collegium Musicum презентує нову концертну програму за участю гобоїстки з Норвегії Марії Карпінець і камерного оркестру Collegium Musicum

Марія Карпінець народилась і розпочала музичне становлення у Львові. Згодом продовжила навчання у Норвегії. Активно концертує у Норвегії та Європі. Багато разів брала участь в оркестрових курсах з Норвезьким національним молодіжним симфонічним оркестром (The Norwegian National Youth Orchestra). Брала участь у майстер-класах відомих гобоїстів, таких як Юрді Мора, Давід Струнк, Йонна Стас, Жером Ґішар, Давід Вольтер, Сандро Кальдіні, Ґреґор Вітт і Крістоф Гартман.

Концертино для гобоя з оркестром Брено Блаута й Канцонета Семюеля Барбера прозвучать у Львові вперше. Ця музика пронизана тонким мелодизмом. Їй притаманні прозорість музичної тканини й вишукана гармонічна мова. У поєднанні з творами Ріхарда Вагнера та Едварда Елгара програма концерту занурить слухача у світ пізнього романтизму.

Початок о 19 годині.

Ольга МАКСИМ’ЯК