000

15 грудня концертом-презентацією видання «МУЗИКА ХХІ СТОЛІТТЯ» Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна» відзначить свій 50-річний ювілей.

Понад 5200 видань у найрізноманітніших жанрах і сферах академічної музики на яких виросло чотири покоління музикантів і статус найкращого у музичному просторі колишнього Радянського Союзу (навіть у порівнянні з «Музыкою» і «Советским композитором») спеціалізованого видавництва – все це п’ятдесятирічна історія «Музичної України».

Сьогодні виробничі потужності видавництва значно зменшилися. Хоча і зараз воно продовжує реалізовувати найбільш актуальну продукцію у сфері академічної музики: першодруки партитур українських композиторів-класиків, масштабні твори найвідоміших сучасних українських митців, працює над створенням навчально-методичної літератури для дітей.

Видання, презентацією якого «Музична Україна» відзначатиме свій ювілей, випущене за програмою «Українська книга». Його упорядник – піаніст і диригент, директор і художній керівник Національного ансамблю солістів «Київська камерата», народний артист України Валерій Матюхін.

У презентації візьмуть участь автори, які в різні роки співпрацювали з видавництвом «Музична Україна».

У програмі концерту звучатимуть твори композиторів молодшого покоління, котрі своєю творчістю представляють майбутнє української академічної музики:

Олексій Войтенко. Lento
Віталій Вишинський. Серенада
Любава Сидоренко. Маріонетки
Олег Безбородько. Дві пісні (кантата) на вірші Марини Цвєтаєвої
Олександр Шимко. Поки ми не світло
Богдан Кривопуст. Квітка папороті
Золтан Алмаші. Супрун-рапсодія

Виконавці:
Національний ансамбль солістів «Київська Камерата» (художній керівник і головний диригент – Валерій Матюхін);
солісти – лауреати міжнародних конкурсів:
Маріанна Скрипа (скрипка),
Катерина Супрун (альт),
Золтан Алмаші (віолончель),
Інна Галатенко (сопрано)

Захід відбудеться у Великій концертній студії Українського радіо (Будинок звукозапису) за адресою: вул. Л. Первомайського, 5а. Початок о 18;00

Вхід – вільний!