orchestr-povitryanyh-syl-USA

У Львівській національній опері до Дня захисника України під час концерту «Музика свободи» 9 жовтня звучатиме джаз у виконанні музикантів Військово-повітряних сил США в Європі

Разом з американськими джазменами також виступатиме Національний президентський оркестр і камерний оркестр оперного театру.

Зауважимо, що від моменту заснування у 1943 році музиканти Військово-повітряних сил США дали понад 20 000 концертів. Легендарний оркестр, що розташований на військовій базі Рамштайн у Німеччині, знаменитий виступами для монархів і глав держав.

Їх часто називають музичними послами Америки. Джазмени у військових одностроях подорожують світом із концертами, об’єднують людей через музику.

Цьогоріч The USAFE Band відкриває урочистості на честь Дня захисника України у Львівській національній опері. Програма, яку вони привезли в Україну, присвячена героїчній історії Збройних Сил України та США.

Зі сцени опери прозвучать знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, Бінга Кросбі і Елвіса Преслі. На слухачів чекає парад прем’єр: надихаючий американський джаз часів Другої світової війни і свінгові версії українських патріотичних пісень «Многая літа», «Червона калина», «Лента за лентою».

19 жовтня оркестр виступить у Колонному залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України.

За інформацією прес-релізу