kozyrev1

Друга українська лекція музичного експерта, продюсера, телеведучого і засновника «Нашого радіо» відбудеться в Caribbean Club 9 листопада

«Можливо, в ньому скінчилася музика», – сказав колись Джорджо Стрелер, щодо смерті Вольфганга Амадея Моцарта.

Музиканти – люди з оголеними нервовими закінченнями, їхній внутрішній камертон більш чутливо і часто болісно реагує на навколишній світ. Але чи дійсно музика може закінчитися у великому артисті?

На створення лекції «Музика і Смерть» Михайла Козирєва наштовхнули сумні події у світовому шоу-бізнесі – самогубства двох талановитих музикантів: соліста Soundgarden Кріса Корнелла і соліста Linkin Park Честера Беннінгтона.

Як і в минулий приїзд до України, лекцію Козирєв проведе в форматі розмови з залом. Під час неї разом зі слухачами Михайло обговорить можливі причини смерті не тільки названих вище музикантів, а й учасників знаменитого «клубу 27»: Курта Кобейна, Ієна Андерсона, Джиммі Хендрікса та Емі Уайнхаус.

Задасть ключове запитання: як вдалося уникнути трагедії Міку Джаггеру та Кіту Річардсу, які й сьогодні дають фантастичні шоу, наплювавши на те, що вже півстоліття їм пророкують передчасний відхід. Михайло спробує знайти відповіді також на інші запитання:

– Чому улюблені артисти так часто залишають шанувальників на самому піку слави, набагато раніше часу фізичного згасання?

– Чи можуть фанати звинувачувати кумирів у тому, що ті вирішили звести рахунки з життям?

– У чому причини передчасного добровільного відходу по-справжньому обдарованих і талановитих людей? Що спонукає їх до того?

– Через які кола пекла проходять рок-зірки? Випробування славою, грошима, диявольськими спокусами, – котре з них є найстрашнішим для артиста, ламає його? І як суперзіркам удається пройти через «вогонь, воду і мідні труби»?

– Чому так часто зірки шукають розраду в наркотиках і алкоголі?

– Що це для них – уседозволеність і примха чи єдина можливість соціалізації, джерело натхнення і своєрідний засіб захисту?

Михайло Козирєв: «Я не зможу дати відповіді на всі озвучені запитання. Але мені здається, що ця розмова стане нашою даниною пам’яті й поваги артистам, яких ми любили. І будемо пам’ятати завжди».

За матеріалами прес-анонсу