afisha-muzyka-kino

27 березня о 19 годині у приміщенні Національної оперети України (вул. В. Васильківська 53/3) відбудеться неймовірний концерт «Музика з кінофільмів. Дубль 3»

Подаруйте собі та близьким незабутній вечір. Національна оперета України вміє створювати настрій і, повірте, вам захочеться співати разом із нами!

Ми обрали для вас музику, яку по праву можна назвати легендарною, адже вже з перших нот пригадуються кадри з відомих стрічок: від славнозвісної «I will always love you» / «Я завжди буду любити тебе» з кінофільму «Охоронець» до неймовірного саундтреку зі стрічки «Гра престолів».

Звучатимуть: музика з легендарної картини «Тіні забутих предків», фантастичні музичні теми з кіноепопеї «Гаррі Поттер» і шпигунського детективу «Місія нездійсненна», улюблені пісні із фільмів «Сніданок у Тіффані», «Вестсайдська історія», «Високий перевал», «Титанік» і знайомі мелодії зі стрічок «Діти капітана Гранта», «Один удома», «Пірати Карибського моря» та інші.

Концерт у виконанні солістів, артистів балету й хору Національної оперети під звуки симфонічного оркестру в поєднанні з розкішним сценічним оформленням і філігранною акторською грою перенесе вас із сірих буднів у омріяний світ кіно!

За матеріалами прес-релізу