Lviv-1

Цими вихідними київська музична еліта матиме нагоду познайомитися з творчістю композиторів і виконавців галицького регіону: 2–3 грудня у Домі МК пройде дводенний міні-марафон «Нова музика Львова». До організації акції спільно з «Майстер-класом» долучилися Львівська обласна державна адміністрація, Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА і Львівська обласна філармонія.

Програма міні-марафону вабить процесуальністю, яка покликана відтворити повноту і логіку розгортання у часі феномену «львівська композиторська школа» – у виконанні кращих тамтешніх музикантів звучатимуть композиції чи не усіх львівських авторів різних генерацій.

Першого дня поруч із опусами добре знаних киянам Мирослава Скорика, Юрія Ланюка, Віктора Камінського, Олександра Козаренка та Богдани Фроляк заплановано виконання композицій класиків Галичини Нестора Нижанківського, Юзефа Кофлєра, Василя Барвінського, Анатолія Кос-Анатольського, Володимира Флиса, Стефанії Туркевич, Станіслава Людкевича та Миколи Колесси.

Другий день проекту буде відведений музиці композиторів молодої генерації, творчі погляди яких формуються найновішими світовими тенденціями розвитку сучасної музики.

Сольні речиталі, камерне музикування, духовні розспіви для чоловічого вокального ансамблю, електро-акустичні експерименти та live електроніка у поєднанні з парфумерними трансформаціями будуть доповнені зустрічами та спілкуванням з композиторами і виконавцями.

Спеціальним гостем події буде київський піаніст Євген Громов, який виконає ранні фортепіанні твори Валентина Сильвестрова.

Окремі зустрічі в рамках проекту модерують Любов Кияновська, Юрій Булка та Остап Мануляк

Детальніше з розкладом подій міні-марафону можна познайомитися на:

http://dimmk.com/event/nova-muzika-lvova-prezentatsiya-tvorchosti-lvivskih-kompozitoriv/

http://dimmk.com/event/drugij-den-muzichnogo-marafonu-nova-muzika-lvova/

Вартість входу на кожен день марафону – 50 грн.
Реєстрація на події за телефоном – 044 594 10 63.

За інформацією прес-анонсу