djuravlyk

У наближенні різдвяних свят у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбудеться презентація збірки українського композитора Олександра Яковчука «Українські народні колядки та щедрівки без супроводу».

Безперечно найцікавішою частиною програми буде власне музичне представлення творів, яке розпочнеться одразу після вступного слова автора збірки. Відомі народні співи «Три славнії царі», «Ой, стала нам новина», «Василева хата», «Коза», «Що то є за звіздар», «Спи Ісусе, спи», «Ой на річці на Йордані», «Ішла звізда» в обробці Олександра Яковчука лунатимуть у першому відділенні концерту. Їх виконають знані у Кам’янець-Подільську та країні хорові колективи: народна дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик» міської хорової школи (художній керівник і диригент – Іван Нетеча), зразковий дитячий хор «Любава» міської музичної школи імені Тадеуша Ганицького (художній керівник і диригент – Любов Мартинюк), зразковий хор хлопчиків «Калинове гроно» (художній керівник і диригент – Наталія Купінська) та народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Пастораль» (художній керівник – Ольга Пастух) міської хорової школи, народна хорова капела «Мелос» Національного університету імені Івана Огієнка (художній керівник і диригент – Любов Мартинюк).

До програми другого відділення імпрези увійшли оригінальні вокально-інструментальні та інструментальні композиції Олександра Яковчука. Присутні почують дві камерні кантати – на вірші Миколи Вінграновського «Вас так ніхто не любить» для тенора та фортепіанного тріо і на вірші Петра Перебийноса «На перехресті серця» для мецо-сопрано та фортепіанного тріо, «Мелодія» для віолончелі та фортепіано і «Буковинське капричіо» для скрипки та фортепіано.

Тож, усіх бажаючих відчути атмосферу українського Різдва запрошуємо 4 грудня до мистецького корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на концерт-презентацію «Українські народні колядки та щедрівки без супроводу». Початок – о 17:00.

За інформацією прес-релізу

На фото: хорова капела «Журавлик»