gromov

21 лютого у Національному художньому музеї в Києві закривається виставка, присвячена українським шістдесятникам. О 17 годині відомий піаніст Євген Громов дасть сольний концерт з творів композиторів-шістдесятників Валентина Сильвестрова, Леоніда Грабовського, Віталія Годзяцького, Володимира Губи й Володимира Загорцева

Цей концерт in memoriam – його присвячено дружинам диригента Ігоря Блажкова Галині Мокрєєвій і композитора Валентина Сильвестрова Ларисі Бондаренко. Ці жінки-музикознавці багато в чому сформували ідеологію групи. Окрім них, Євген Громов вирішив присвятити свою імпрезу також пам’яті Ніни Шурової – музикознавця, відомого педагога, яка місяць тому пішла із життя. Усе своє життя вона віддала учням, служінню улюбленому мистецтву.

Євген Громов знає музику того періоду якнайкраще. Він долучає до неї твори вчителів героїв програми: близького, точніше, їхнього безпосереднього педагога Бориса Лятошинського, а також далекого, віддаленого у часі – Ігоря Стравінського.

Організатори заходу обрали цікавий спосіб продажу квитків, адже у залі всього 60 місць. Було оголошено своєрідний конкурс: охочим було запропоновано запостити на своїй сторінці у ФБ будь-яку інформацію про київський авангард, музику або місто 1960-х років.

Перші 60 кандидатів стали щасливими власниками квитків на концерт. Їхній список сьогодні уже оприлюднено.

Інтригу вечорові додає те, що з числа присутніх у довільній формі буде обрано 20 кандидатур, для яких після закриття музею проведуть спеціальну музичну екскурсію авангардом 1960-х у супроводі струнного квартету, тріо з гобоя, альта й арфи, фортепіано та магнітофонної плівки.

За матеріалами мережі facebook