Пісня й кліп «Косатка» від The Hardkiss

332

Гурт The Hardkiss представляє другий сингл нового альбому – пісню «Косатка», історію про мрії та можливості

Пісню було написано у новорічну ніч під гітару й особливий святковий настрій. Композиція зовсім не схожа на попередній сингл «Жива», але продовжує тематику майбутнього альбому, який буде про живе, природне, земне й чисте.

«Косатка» так стрімко увірвалась у життя учасників групи, так сподобалась, що вже за три тижні після її написания постав кліп. Режисер – Валерий Бебко, оператор – Kirill San.

«„Косатка“ – не просто пісня, а стан. Занурення у прямому й відносному сенсах. Це розповідь людини, котра хоче побачити світ іншими очима, поглянути на речі з інакшої точки зору. Побути кимось іншим, наприклад, косаткою, – розповідає Юлія Саніна. – У кожного з нас, на відміну від тварин, стільки можливостей, та, на жаль, використовуємо ми їх так рідко. Косатка може тільки мріяти пізнати світ. Побувати у далеких країнах за океаном… Саме про це вона співає».

Символічно, що нині гурт починає співпрацю зі Всесвітнім фондом природы WWF Украина й цьогоріч підтримує програму фонду ВІЛЬНІ РІЧКИ УКРАЇНИ. LET IT FLOW! Вона передбачає дослідження й збереження природного стану цінних річок, демонтаж застарілих дамб для відновлення русел і вільної течії, шляхів міграції та місць нерестування риб.

За інформацією прес-релізу

Кліп «Косатка»: https://youtu.be/Ol5aHdQADVQ

Фото Андрія МАКСИМОВА