Prime_Orchestra

Відомий український симфо-шоу колектив PRIME Orchestra приєднався до всесвітньої акції #StayAtHome і оригінально підтримав громадян України та жителів світу у самоізоляції

Два роки тому оркестр уже привернув увагу музичної громадськості кавер-версіями хітів легендарного британського гурту Depeche Mode, коли потрапив у поле зору менеджменту групи в рамках акції Facebook Fan Takeover. Тоді учасники DM опублікували їхні композиції у своїх соціальних мережах і на офіційному сайті.

Ідея створення життєствердного відеокліпу з міксу популярних треків «Bad Guy» Біллі Айліш (Billy Eilish), «Giant» Кельвіна Гарріса (Calvin Harris) і Rag’N’Bone Man з’явилася у членів колективу під час їхнього перебування в самоізоляції у різних куточках України. Адже у зв’язку з введенням карантину концертний тур оркестру, що мав включати 28 міст України та ближнього зарубіжжя, обірвався на половині.

«Підготовка та репетиції проходили в форматі відеоконференції, – розповідає кo-продюсер і режисер PRIME Orchestra Юрій Рибалка. – Потім кожен учасник записав на телефон під метроном свою музичну партію і відправив на зведення. Далі ми все змонтували і вийшов класний позитивний антивірусний ролик».

Із 43-х музикантів у дистанційному записі відео змогли взяти участь 25 осіб. Це інструменталісти й вокалісти хорової групи з Харкова, Києва, Чернівців, Рівного, Полтави, Сум, Дружківки, Сєвєродонецька, Краматорска і Черкас. Музиканти грають як на традиційних для симфонічних оркестрів інструментах – струнних і духових, так і на нехарактерних для академічної музики електрогітарі, синтезаторі та MIDI-контролері. Весь процес – від задуму до втілення – зайняв дев’ять днів.

Найскладнішою у процесі створення відео стала робота над звуком. «Ми зводимо свої концерти, досвід у цьому в нас є, – пояснює керівник оркестру і саунд-продюсер Олексій Хорольський. – Найбільшою проблемою було не скласти шматочки воєдино, а вичистити файли з телефонів до нормального звучання. Такого досвіду у нас раніше не було».

«Це відео ми вирішили зробити, щоб підтримати наших слухачів, які запитували: “Що з концертами? Побачимо ми вас чи ні?” – й внести позитив в інформаційний потік. Наш колектив бажає усім залишатися вдома й берегти себе, щоб згодом ми змогли знову зустрітися на концертах», – пояснює Юрій Рибалка.

Залишок весняного туру містами України (Маріуполь, Покровськ, Краматорськ, Сєвєродонецьк) музиканти планують відіграти в червні. Гастролі по Білорусі й країнах Балтії перенесені на листопад.

Довідка:

Cимфо-шоу-оркестр PRIME Orchestra був створений у 2014 році в Харкові як проєкт «Світові хіти». Продюсери – Максим Максименко, Юрій Рибалка та Олексій Хорольський.

У кожній програмі PRIME Orchestra виконує світові хіти класичної, рок-, поп-, реп- та електронної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації. На рахунку колективу – понад 450 концертів у різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках, тисячі кілометрів у турах, півмільйона слухачів, мільйони переглядів в інтернеті й безліч схвальних відгуків.

За інформацією прес-релізу