poroshyna-shopen

20 червня у Національній філармонії України відбудеться сольний концерт української піаністки Інеси Порошиної. Прозвучать твори класика польської музики Фридерика Шопена

У музикантів є поняття «улюбленого репертуару». До нього весь час повертаєшся і не втомлюєшся перегравати, щоразу відкриваючи для себе щось нове. Таким репертуаром для Інеси Порошиної є музика Фридерика Шопена. У сфері інтересів артистки – широке поле західноєвропейської класики. Але саме твори Шопена посідають у її програмах особливе місце.

Музику польського митця Інеса Порошина з успіхом виконувала на багатьох концертних майданчиках України та Західної Європи. Зокрема, на батьківщині композитора у Желязовій Волі, а також у місті Вальдемосса на Майорці (Іспанія), де проходить відомий фестиваль на його честь.

Стиль Шопена заворожує «пристрасною меланхолією», як влучно сказала американська письменниця й есеїстка С’юзен Зонтаґ. Його фортепіанні мініатюри – прелюдії, вальси, мазурки, ноктюрни – окремі світи, які щоразу випромінюють меланхолійне світло і створюють відчуття домашнього затишку.

За інформацією пресрелізу