concert-rozkvitne-sad-chernigiv

Війна змінила обличчя України. Нині Україна – символ мужності, звитяги, непереборної сили духу. Але більш звично нам казати «квітуча Україна»: різнобарв’я в усьому – у кольорах, у традиціях, у музиці. І в них же – єдність.

«Розквітне сад на нашій Україні» – один із найвідоміших творів з репертуару Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура. Ця композиція дала назву новій програмі колективу, презентованій слухачам 30 червня.

Різнобарв’я програми задовольнило смаки найвибагливішої публіки: українські народні пісні, авторські твори, неймовірні танцювальні та оркестрові композиції – багата мистецька палітра вмістилася у проєкт «Розквітне сад на нашій Україні».

Почули й побачили присутні такі твори, як «Червона калина», «Солдатська прощальна», «Шамбелина», «Сивий птах», «Їхав козак за Дунай», «Грай, музико»… І, звісно, – «Розквітне сад на нашій Україні».

Ці слова у виконанні артистів Академічного народного хору ще раз засвідчили: кожен день наближає нашу Перемогу, і настане той час, коли знову перед назвою «Україна» ми в першу чергу ставитимемо слово «квітуча»!

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм