Стефано Боллані – ще один гість Leopolis Jazz Fest-2018

239

Стефано Боллані – італійський віртуозний піаніст, композитор, співак і телеведучий

Для його становлення як музиканта визначну роль відіграла співпраця з Енріко Рава, яка тривала з 1996 року. Разом із ним Боллані зіграв сотні концертів і записав 13 альбомів, серед яких «Tati», «The Third Man» та «New York Days». Він працював із такими музикантами, як Рішар Гальяно, Білл Фрізелл, Філ Вудс, Лі Коніц, Пет Метені та Чік Коріа. Стефано Боллані публікує книги, працює радіо- і телеведучим, автором телепроектів, у театрі (як композитор та актор).

На Leopolis Jazz Fest Стефано Боллані презентує QUE BOM. Цю групу він створив у Бразилії. Контрабасист Jorge Helder, барабанщик Jurim Moreira та перкусіоніст Armando Marçal уже брали участь у запису альбому «Carioca». Тепер до колективу приєднався ще й перкусіоніст Thiago da Serrinha, тож квінтет готовий до створення нової, свіжої та оригінальної музики, де композиції Стефано занурюватимуться у південноамериканські ритми.

QUE BOM TOUR почнеться у червні 2018 року, спочатку в Південній Америці, а згодом у Європі. На Leopolis Jazz Fest концерт Стефано Боллані у рамках QUE BOM TOUR відбудеться 1 липня.

За матеріалами прес-релізу