Театр для дітей та юнацтва: відкриття сезону

55

Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва запрошує 12 вересня на відкриття 34-го театрального сезону. Цього дня глядачам буде презентовано прем’єрну виставу «Хорова абетка для дітей та їхніх батьків».

«Хорова абетка для дітей та їхніх батьків»четверта програма пізнавального лекторійно-освітнього проекту театру «Музичні класики». Він розпочався кілька років тому і вкілька «абеток»: «Симфонічну», «Балетну» й «Оперну». Нинішня вже четверта заліком «Хорова абетка» познайомить глядачів із деякими таємницями життя театрального хору, розмаїттям жанрів та видів хорового співу. Протягом музичного уроку хор співатиме a cappella, у супроводі фортепіано та симфонічного оркестру.

Головний хормейстер театру Анжела Масленнікова так розповідає про постановку спектаклю: «Велика кількість людей, які одночасно співають, завжди вражає та нікого не залишає байдужим. Їхні серця, емоції, вокальна майстерність спрямовані на те, щоб найяскравіше відтворити єдину ідею. Театральний хор – це дещо особливе, в ньому працюють співаки-актори. Це мобільні, артистичні та гнучкі музиканти, які під час співу на сцені можуть рухатися, танцювати, відтворюючи різноманітні характери і образи».

В усіх театрах світу можна побачити та почути хор в операх, мюзиклах, іноді в балетах, та концертних програмах. «Хорова абетка для дітей та їхніх батьків – це захоплюючий спосіб пізнання історії хорового співу в теорії та на практиці. Все почуте і побачене на нашому веселому уроці діти та батьки зможуть спробувати відтворити власними силами. Основним завданням вистави є зацікавити глядача та розширити знання про хорове мистецтво»,говорить про виставу режисер-постановник Лариса Леванова.

На маленьких глядачів та їхніх батьків під час вистави чекає багато несподіванок та сюрпризів. Тож чекаємо на Вас у театрі! «Абетка» розпочнеться о 12:00.

 

За інформацією прес-релізу