Тріо бандуристок Українського радіо у Межигір’ї

159

19 вересня у Межигір’ї відбувся VI Міжнародний духовний Межигірський фестиваль народної пісні та ремесел, де кожен із присутніх мав можливість долучитися до глибин українських традицій, познайомитись із народними майстрами та насолодитися народною творчістю у її розмаїтті

Цьогоріч гостями фестивалю було тріо бандуристок Українського радіо, виступи якого завжди схвально вітають глядачі й численні прихильники їхнього таланту.

Колектив плідно співпрацює із відомими українськими композиторами – Віктором Степурком, Ганною Гаврилець, Іваном Тараненком, Юрієм Алжнєвим. Унаслідок цього народжується цікавий, насправді ексклюзивний репертуар, у якому широкий спектр обробок старовинних народних пісень, сучасних джазових композицій та авторська пісня органічно поєднуються із класичним репертуаром. Тріо, яке завжди відкрите для експерименту, у своїй виконавській практиці спирається на майстерне, бездоганне володіння музичною формою і найкращі традиції народного солоспіву.

У Межигір’ї артистки представляли українське музичне мистецтво в рамках заходів фестивалю, співали популярні авторські та народні пісні.

То була яскрава подія золотої київської осені!