lebedeva-pavelko

На сцені Чернігівського обласного філармонійного центру в рамках традиційних літніх суботніх вечорів джазу був презентований унікальний музичний проєкт – Nataliya Lebedeva Trio feat. Viktor Pavelko

Піаністка, композиторка, аранжувальниця, бенд-лідер Наталія Лебедєва вже багато років є однією з провідниць сучасної джазової музики в Україні. Постійне експериментування – це основа творчості музикантки й очолюваного нею колективу.

У свою чергу, Віктора Павелка багато хто з музикознавців вважає одним із чільних лідерів серед тенор-саксофоністів країни. Його ім’я, як і Наталії Лебедєвої, добре відоме шанувальникам джазу далеко за межами України.

Тож проєкт-колаборація Nataliya Lebedeva Trio feat. Viktor Pavelko, представлений чернігівським глядачам в обласному філармонійному центрі, прозвучав справді неординарно. У його рамках музиканти тріо Наталії Лебедєвої (Наталія Лебедєва – фортепіано, Костянтин Іоненко – бас, Ярослав Борис – ударні) разом із Віктором Павелком виконали авторські композиції.

Концерт став музичним діалогом – і між самими виконавцями, і між музикантами й глядачами. Саме тим діалогом, що є основою джазу.

Виступ артисти присвятили захисникам України.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм