Arhiv-muzei

14 червня у Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України відбудеться камерний концерт до закриття виставки «Архів-музей у просторі і часі».

Цьогріч ЦДАМЛМ України відзначає піввіковий ювілей. Заснований 1966 року, нині він є найбільшою скарбницею фондів особового походження літературно-мистецького профілю. В архіві зберігаються документи, що висвітлюють історію української культури від ХVІІІ століття і до сьогоднішнього дня.

До 50-річчя створення установи у її приміщенні діє виставка «Архів-музей у просторі і часі» (триватиме до 15 червня). Серед презентованих матеріалів – документи з особових фондів видатних українських художників Фотія Красицького, Василя Єрмилова, архітекторів Вікентія і Олександра Беретті, Валентина Фельдмана, акторів Степана Шагайди, Романа Черкашина, композиторів Кирила Стеценка, Миколи Тутковського, співаків Клари Брун, Михайла Донця та інших. Більшість матеріалів представлено вперше.

У концерті до закриття виставки візьмуть участь заслужена артистка України Ірина Беспалова-Примак (сопрано), лауреати міжнародних конкурсів Юлія Ковальова (флейта) та Олена Якуніна (фортепіано).

У програмі концерту звучатимуть твори українських композиторів ХІХ–ХХІ століть.

Початок імпрези о 17:00.

Вхід на виставку і концерт вільний.

 

За інформацією прес-релізу.

Фото з офіційного сайту ЦДАМЛМ України