music-start

26 травня у Нижньому залі Театру ляльок у Львові відбудеться концерт за участі 10-ти українських молодих гуртів, виконавців і композиторів, які стали учасниками першої програми з підприємництва для музикантів Music StartUp

Ця освітня програма проводилася вперше в Україні завдяки субгранту для культурних проєктів фонду «Ізоляція» та фінансової підтримки Європейського Союзу. На концерті, що стане підсумком акції і включатиме нагородження учасників, музиканти презентуватимуть переважно авторські твори у стилях поп-музики й джазу. У ньому візьмуть участь яскраві молоді співачки, які пишуть власні пісні – Мria, Lyalya Mora та Роксолана Грицак, джазові піаністи і композитори Костянтин Кравчук, Марія Дусяк, Alex Pian, жіночий R&B-гурт REPACK, джазовий трубач і композитор Ярослав Казмірчук. Кульмінацією вечора стане виступ джазових колективів – OPERA AVANGARD Stage Band і духового оркестру BIG SWING BAND.

Слухачі зможуть не лише відкрити для себе творчість молодих виконавців і колективів зі Львова й музикантів, які вимушено переїхали до міста після початку війни, а й насолодитися музикою у різних стилях – від свінґу до авторських композицій юних авторів, які творять музику до фільмів, видають альбоми і роблять перші успішні кроки у розвитку персональних музичних проєктів.

Вхід на концерт – вільний, але слухачі зможуть підтримати розвиток програми вільним донатом. Початок о 19:00.

Про програму

Освітня програма Music StartUp стартувала у Львові в квітні. На участь надійшла 41 заявка, з яких було обрано лише 10 учасників. Музиканти працювали із менторами, розробляли стратегію розвитку власного проєкту, а також прослухали курс лекцій, що надав необхідні знання для зростання у сфері креативної індустрії, як-от авторське право, монетизація музики, персональний бренд, музичний маркетинг, концертний менеджмент, PR та ін.

Над музичною складовою учасники працювали разом із відомими українськими композиторами і саунд-продюсерами – джазовим піаністом, номінантом на премію Ґреммі Усеїном Бекіровим, трубачем Яковом Цвєтінським, гітаристом Тарасом Кушніруком, композиторами та саунд-продюсерами Іриною Лобанок (гурт Krapka;KOMA) і Михайлом Олійником. Серед лекторів проєкту були директор гурту «ТНМК» Святослав Румежак, юристка Олеся Царик, бренд-стратегиня Petrovochka, музичні менеджери Павло Стрілецький і Олена Шот, музикознавиця Стефанія Олійник.

Організатори Music StartUp і надалі проводитимуть освітні курси, програми та лекції для різних цільових аудиторій – музикантів, музичних менеджерів, композиторів, критиків та інших. Також проєкт запустив Patreon, де підписники можуть отримувати україномовні корисні матеріали для розвитку музичних проєктів.

Партнери програми – Інститут стратегії культури, Американський дім у Львові (America House Lviv), Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка, Музична спільнота Porichka, Артцентр «Дзиґа». Медіапартнер – Радіо ФМ Галичина.

Навчальна програма Music StartUp відбувається у рамках реалізації проєкту #ZMINA_2_0 «Субгранти для культурних проєктів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст публікації є виключною відповідальністю організатора програми Music StartUp і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Стефанія ОЛІЙНИК