YUNA Junior 2020-peremozhtsy

23 червня було оголошено переможця і призерів онлайн-конкурсу YUNA Junior-2020

Це змагання серед виконавців 15–19 років проводилося водночас у Facebook та Instagram протягом майже трьох місяців. Організатором конкурсу є Національна музична премія YUNA.

Головний приз – можливість безкоштовно записати авторський сингл і виступити на церемонії YUNA – здобула 17-річна черкащанка Крістіна Жуковська. Пісню буде записано в одній із найкращих студій України FOXXSTUDIOS під керівництвом саундпродюсера Видима Лисиці та його команди. У цій студії у різні роки створювали хіти «Время и Стекло», Оля Полякова, Alyosha, LOBODA, Злата Огнєвіч та інші зірки.
Промопідтримку події надасть компанія TopHit.ua, яка надішле трек сотням радіостанцій України.

Призери YUNA Junior-2020 отримали призи від компанії Музторг Україна. Катерина Морозова та Ульяна Лисенко (сценічне ім’я ULIANA ROYCE) – професійні вушні монітори MACKIE MP-220. Софія Лозіна та Олександр Тесленко, які посіли 4-5 місце, виграли навушники MACKIE CR-BUDS+. Усі вони з Києва.

Крістіна Жуковська: «Для запису фінального відео ми обрали дах одного з будинків у центрі Черкас. Оскільки то була пісня ONUKA “Misto”, нам хотілося, щоб це виглядало масштабно, – точно не як відео, зняте у квартирі. Для мене ця пісня дуже важлива. У будь-яку іншу я б не вклала стільки сильних почуттів. Черкаси – місто, де я зросла і з яким пов’язані мої починання, перші перемоги та мрії».

Раніше Крістіна Жуковська брала участь у конкурсах «Голос. Діти», «Яскраві діти України» та інших.

Переможці YUNA Junior визначаються спільним голосуванням слухачів на сторінках конкурсу у соцмережах Facebook та Instagram (враховуються лайки) і голосуванням експертного журі, до якого входять 10 осіб. Серед них – продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк, медіаменеджери Віталій Дроздов (радіо ХІТ FM), Анна Свірідова (радіо “П’ятниця”) і Роман Муха (телеканал М2), генпродюсер і співзасновник YUNA Павло Шилько та інші.

Організатори одержали понад 200 заявок із десятків міст і селищ України. 50 із них були відібрані до конкурсу. Найчастіше учасники обирали пісні THE HARDKISS (14), Тіни Кароль (10), Джамали (6), MONATIK (5), TAYANNA (3).

Конкурс YUNA Junior відбуватиметься щороку. Протягом літа організатори оголосять терміни змагання 2021 року.

За інформацією прес-релізу

Відео переможців YUNA Junior 2020: https://youtu.be/ATC7CV3ozuM

Фото: https://fex.net/ru/s/atpar4y