«Йоганн Штраус та інші” на різдвяній сцені філармонійного центру

26

Йоганн Штраус… Це вальси, польки, мазурки – музика зимових свят. Як кажуть критики, це радість, що сягнула симфонічних вершин. А під час війни – це натхнення, це надія, це віра в силу людського духу.

21 грудня 2023 року артисти Академічного симфонічного оркестру «Філармонія» на чолі з заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем подарували глядачам різдвяне свято музики, презентувавши оновлену концертну програму «Йоганн Штраус та інші».

Програма традиційно поєднала найпопулярніші класичні композиції, сповнені грації і легкості. Іскрометні вальси «Весняні голоси» і «Ранкове листя», польки «Свято квітів» і «Сільська полька», галопи «Кліп-Клап» і «Фуріозо-полька» – кожен із цих творів Штрауса-сина, що прозвучали у програмі, викликав захоплення глядачів. А віртуозність і артистизм виконання Увертюри до опери «Італійка в Алжирі» Джоаккіно Россіні, швидкої польки «Шлях вільний» Едуарда Штрауса, «Канкану» Жака Оффенбаха додала особливої емоційності різдвяній програмі Академічного симфонічного оркестру «Філармонія».

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм