aramis

На початку квітня колектив виконавців Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм вразив сумських глядачів програмою «Караоке-шоу “Вільний мікрофон”». А 5-го числа джаз-фьюжн-бенд «АРАМІС» Сумської обласної філармонії під керівництвом одного з найвідоміших українських джазових піаністів, композитора, аранжувальника, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Прихожая у свою чергу виступив перед чернігівською публікою.

«“АРАМІС” – колектив, знаний на Сумщині й в Україні загалом, – каже художній керівник Сумської обласної філармонії Олена Обозна, – і далеко за її межами він має багато прихільників».

 

Уже чверть століття «АРАМІС» виступає на вітчизняній джаз-сцені: є лауреатом багатьох всеукраїнських і міжнародних фестивалів, таких як «Джаз-діліжанс», «Черкаські джазові дні», «Jazz-Koktebel», «Live In Blue Bay», «Jazzomyr», «Jazz Bez» та інших, багато гастролює за кордоном. У складі ансамблю – Володимир Прихожай (клавішні), Людвіг Шиманівський («танцюючий» саксофон), Ярослав Іванов (гітара), Сергій Тарасенко (бас), Володимир Фрик (ударні).

У Чернігові джаз-фьюжн-бенд представив різнопланову програму. Перше відділення складалося з авторських композицій колективу, друге – з джазових стандартів, обробок відомих творів, які разом з ансамблем представила глядачеві вокалістка Олена Грицьків.

«АРАМІС» подарував чернігівському глядачеві справжнє свято, коли джаз є чимось більшим, ніж просто музика.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм