Артисти Національного президентського оркестру записали зворушливе відео

102
Share Button

Християни святкують Великдень онлайн, наближається річниця трагедії на Чорнобильській АЕС, а шість років тому на сході країни військові стали на її захист

У цей надзвичайний для України час артисти записали пісню, в якій подякували за героїчну працю українським медикам, військовим, рятувальникам. Саме вони сьогодні опинилися на передовій і відважно захищають нас. За добу відеоролик уже набрав понад три тисячі переглядів. Коментарі слухачів проникливі: «Дякую всім за вашу творчість. Ви торкнулися самого серця… Сльози в очах і сум на душі. Я у захваті наскільки у нас народ відважний… Не шкодуючи свого Життя за наше Життя! Наші рятівники, нехай вас береже Бог! Сили вам і міцного здоров’я!»

Юрій Міненко

Символічно, що «Аве Марію» записували у двох містах: духовий оркестр – у Києві, а соліст Юрій Міненко – в Одесі. Знаменитий контратенор, перший в історії український фіналіст міжнародного конкурсу оперних виконавців «Співак Світу» («BBC Cardiff Singer of The World») мав виступати з Національним президентським оркестром у столичній філармонії на початку квітня. Але концерт довелося скасувати у зв’язку з карантинними заходами. Тож цей твір – своєрідний комплімент глядачам від організаторів концерту.

Диригент Максим Гусак коментує: «Сьогодні серед масового захоплення хештегом #stayhome варто не забувати, що це не частина особистого хайпу. Своєю творчою ініціативою ми запрошуємо згадати, подумати, помолитися та подякувати усім тим, хто не “залишається вдома”, хто бореться за кожного з нас».

За інформацією прес-релізу

Посилання на кліп:

Боже, збережи Україну…

Україна опинилася у вогні. Військові, Медики, Рятівники ─ вони на передовій, з масками на обличчі, зі зброєю в руках. Відважно захищають нас, щоб ми могли творити, любити, жити. Без їх подвигу не буде нас і не буде країни. Ми дякуємо вам! Боже, збережи Україну…#дякуємо #героїсереднас #prayforukraine‬ Юрий Миненко – Yuriy MynenkoНаціональний президентський оркестр

Gepostet von Національний президентський оркестр am Donnerstag, 16. April 2020

Share Button