gitara-bogomolets

Замок-музей «Радомисль», засновником якого є державний і громадський діяч Ольга Богомолець, запрошує 14 січня о 17 годині на душевний вечір «Зустріч біля каміна»

Концерт без мішури і спецефектів – лише найважливіше: щирі емоції, добрі побажання, ніжне звучання гітари, прекрасна поезія і гарні люди. Тепла зустріч друзів, які давно не бачилися. Кожен вихід на сцену – це сердечна історія про те, що болить, тішить, про життя, мрії і сподівання.

Ольга Богомолець запрошує учасників АТО доєднатися до програми як виконавців пісень. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук: «Запрошую долучитися до нашої концертної програми учасників АТО з власними піснями! Заявки разом із записом пісень прошу надсилати на info@bogomolets.com Найкращому виконавцю буде приємний сюрприз – віддаю свою 12-струнну гітару (Ямаха) в добрі руки!»

Бардівська музика має магічну силу: робить нас трошечки добрішими, дарує надію і віру, що все буде гаразд.

У концерті братимуть участь відомі барди України: Тимур Бобровський, Андрій Длигач, Юрій Гусєв, Володимир Семенов, Ірина Коротич, Наталія Хоменко, Марія Старожицька, Ольга Богомолець, Ігор Жук та Ірен Роздобудько. Вони співатимуть пісні у затишній атмосфері біля каміна у Замковій концертній залі. Як гостинні господарі, ми запропонуємо кожному гостю теплий прийом, частування, чудову музику і позитивні емоції!

Щодо придбання квитків, будь ласка, звертайтеся за телефонами:

+38 097 070 10 07; +38 068 867 02 50

За матеріалами прес-релізу