Дмитро Луценко: Вечір пам’яті

140
Share Button

12 жовтня у Національній філармонії України відбудеться Вечір пам’яті видатного поета-пісняра Дмитра Луценка до 94-ї річниці від дня народження

Дмитро Луценко – поет-пісняр, котрий жив і працював в епоху золотої пори української естрадної пісні 1960–1980-х років. Один із його шедеврів – пісня «Як тебе не любити, Києве мій» (музика Ігоря Шамо). Її і сьогодні співають українці по всьому світу, – як молодь, так і представники старшого покоління. З 2014 року рішенням Київради цей твір визнано офіційним гімном столиці України.

trio_bandur

У філармонійному концерті бере участь Тріо бандуристок Національної радіокомпанії України у складі народної артистки України Тетяни Маломуж, заслуженої артистки України Ольги Нищоти й лауреата міжнародних конкурсів Катерини Коврик. У фондах Українського радіо збереглося понад 300 пісень, написаних на слова Дмитра Луценка. Понад 30 вважаються народними, як, наприклад, «Ой ти, ніченько», «Не шуми, калинонько» та інші. У репертуарі тріо бандуристок чимало творів на вірші поета, деякі з них артистки представлятимуть слухачам, зокрема відомий твір композитора Ігоря Поклада «Як я люблю тебе», що не раз звучав у виконанні колективу на світових сценах.

У концерті також виступатимуть: Український народний хор імені Станіслава Павлюченка Київського національного університету культури і мистецтв (художній керівник – Олена Скопцова), солісти Володимир Гришко, Олександр Василенко, Оксана Калінчук, Тетяна Школьна й багато інших. Звучатимуть улюблені пісні на вірші Дмитра Луценка.

Запрошуємо!

Share Button