“Джаз Коктебель”: The Souls знову в Україні

27
Share Button

Відкриття фестивалю “Джаз Коктебель-2016” — незабаром! Швейцарці The Souls (ex-Undiscovered Soul) повертаються в Україну з концертами в Києві, Харкові й Дніпропетровську!

Не важливо, на якій сцені зіграють шість музикантів. Вони виступають перед багатотисячною аудиторією Zurich Hallenstadion, розігрівають шоу Ленні Кравиця чи дають невеликий концерт у клубі – їхня музика незмінно запалює іскру в серці.

На рахунку The Souls – понад 300 сольних концертів. Вони виступали на одній сцені з Kodaline, The 1975, Kensington і Silbermond. EP-трилогію The Souls було записано в Швейцарії, Швеції (Стокгольмі), Німеччині (Берліні) й Лондоні (Велика Британія) за участю таких відомих продюсерів, як Ronald Blood (Mando Diao) й Zimmermann (Lunik).

souls

The Souls здобули тисячі прихильників на фестивалях “Джаз Коктебель”, Rock Oz’Arènes (Швейцарія), Picknick Open Loreley (Німеччина) й Gurtenfestival (Швейцарія).

Нещодавно музиканти вирішили змінити назву гурту. Undiscovered Soul відчули, що настав час для нової особи – The Souls. “Ми вже давно відчували себе як The Souls, – розповідає Люк Кіпфер. – Назва – це шість індивідуальностей і глибокий зв’язок між нашою аудиторією і нами як групою”.

На рахунку The Souls три EP – “Yellow” (2013), “Purple” (2014) і “Green” (2015), котрі дозволили групі віднайти свій власний саунд і проклали шлях для альбому “Eyes Closed”, реліз котрого очікується у 2016 році.

“Eyes Closed” – це захопливий саунд із відтінком меланхолії, виконаний з особливою пристрастю. Дебютный альбом був записаний у Лос-Анджелесі за участі продюсера Грега Коллінза, відомого за роботою з U2, No Doubt та Eels.

Отже: 25 березня – Дніпропетровськ, арт-центр “Квартира”; 26 березня – Київ, клуб “Atlas”; 27 березня – Харків, клуб “Корова”.

Запрошуємо!

За матеріалами прес-релізу

Share Button