Джазовий фестиваль «Єдність–2016»

22
Share Button

Протягом 18–19 березня у Києві триватиме п’ятнадцятий Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність».
Нинішній майже ювілейний джазовий форум, як і усі попередні, правдиво зберігає статус міжнародного. Так, із восьми учасників, що заявлені на «Єдність–2016», п’ятеро презентуватимуть джазову традицію зарубіжних країн. Зокрема на київських меломанів очікують виступи швейцарського дуету Albireo, польської вокалісти Анни Ґадт, литовського гурту Dainius Pulauskas Group, ансамблю Miki Birta & Friends із Угорщини та молдовської групи Trigon. Українська складова фестивалю буде представлена творчістю Bedrychuk’s Band, Jazz in Kiev Band та ManSound.
Також у фестивалі візьмуть участь спеціально запрошені гості: піаніст-віртуоз, продюсер, аранжувальник т композитор Володимир Соляник, інструменталіст-балалаєчник Денис Кьнчев і юна вокаліста Марія Видренко – тут маємо усталену традицію «Єдності»: у концертах фестивалю постій виступають дитячі та юнацькі колективи або солісти.
Ще одна фішка форуму – його стильова різноплановість – «працюватиме» і цьогоріч. Слухачі зможуть почути масу різностильвої музики: мейнстим, н’ю-ейдж, латiно, боса-нову, етно-джаз, фрi-джаз, смуз-джаз i ще багато різного.
Залишається додати кілька фактів: багаторічним керівником проекту є Сергій Грабар, а ведучим – Олексій Коган.
Фестиваль вкотре відбуватиметься у приміщенні Київського Національного академічного театру оперети за підтримки Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації та Департаменту культури Києва. Також до організації «Єності–2016» долучилася низка закордонних амбасад і культурних інституцій: Посольство Угорщини в Україні, Посольство Литовської Республіки в Україні, Посольство Швейцарської Конфедерації в Україні, Посольство Республіки Молдови в Україні та Польського інституту в м. Києві.

Не пропустіть. Початок джаз-марафонів о 18:00.

Детальна інформація на http://www.ednist-jazz.com/index.php/uk/404-2/

Share Button