Фестиваль “Атмосфера Грузії”

29
Share Button

Фестиваль «Атмосфера Грузії» триватиме упродовж 13–14 червня у Києві на Столичному шосе, 103 у ТРЦ «Атмосфера» з 10 до 20 години

Зокрема, двогодинний концерт-марафон уже розпочався. Хедлайнер імпрези – україно-грузинська виконавиця Софі Віллі. «Історії наших країн дуже схожі і, наскільки я пам’ятаю, ми завжди міцно дружили, – ділиться думками вона. – Я наполовину українка, Україна – мій другий дім, і я цим дуже пишаюся. Тож я із радістю погодилася виступити на фестивалі, бо дуже хочу подарувати українцям атмосферу Грузії».

На підтримку добрих стосунків двох країн на сцені грають молоді українські гурти Gapochka та Black Balloon.

Самі організатори, зокрема Катерина Старунська, так розповідають про акцію: «Ми хочемо, щоб відвідувачі одразу поринули в атмосферу гірської країни, відчули ритми не тільки традиційної Грузії, а й сучасної. Музика завжди об’єднувала людей, тому на знак україно-грузинської дружби ми вирішили зробити спільний виступ наших гуртів і грузинських виконавців».

Окрім концерту, відвідувачі фестивалю зможуть скуштувати традиційні грузинські страви, побачити виступи грузинських колективів і навчитися танцювати картулі, шалахо й лезгінку. Звучатимуть на фестивалі і традиційні грузинські пісні, як у записі, так і наживо. Організатори події підготували великий інформаційний стенд, що розповість гостям про найбільш значущі досягнення у країні, які відбулися завдяки реформам. Основу ж експозиції у галерейному просторі становлять світлини українських і грузинських фотографів, які знайомлять гостей із краєвидами Грузії. Особливу увагу на фестивалі приділять дітям. Для них організатори підготували різноманітні майстер-класи, розваги на батутах та інших атракціонах.

Вхід на заходи фестивалю безкоштовний.

За матеріалами прес-релізу

На фото – Софі Віллі

Share Button