Фестиваль традиції «Древо»

12
ya-ukrainets
Share Button

До Дня соборності України у Львові відбудеться Фестиваль традиції «Древо»

Упродовж 22–24 січня у рамках фестивалю пройдуть концерти і майстер класи. Розпочнеться акція 22 січня концертом у Львівській опері, у якому візьмуть участь українські та зарубіжні виконавці різних мистецьких традицій – академічної і фольклорно-автентичної. Зокрема у концерті візьмуть участь: співачка, актриса театру і кіно Наталія Половинка, майстри українського народного багатоголосся ансамбль «Древо» з села Крячева (Полтавщина), колектив «Tempus fugit» із Корсики (Франція), а також Театральний центр «Словов і Голос» – актори Юлія Цвях, Назар Романюк та учасники проекту «Земля – Пісня». Наступного дня відбудеться вечір для воїнів у львівському Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла.

Автор ідеї і художній керівник фестивалю Наталія Половинка так пояснює мету заходу: «Традиція – це голос знання як жити, який іде, передається, не зникає. Бо люди на світі живуть цим знанням. Наш проект називається “Земля – Пісня”, бо сама земля співає: в Україні так, у Корсиці по-іншому. Тому проект не обмежений тільки Україною. Зараз є шанс перезапустити культурні потоки, зробити це правдиво. Ми хочемо тим проектом оголити, явити свою основу».

Також у рамках фестивалю пройдуть дві майстерні. 23 січня заплановано майстер-клас традиційної української пісні з ансамблем «Древо» і Наталкою Половинкою. Наступного дня – майстер-клас корсиканських духовних наспівів. Обидва заходи пройдуть у Театральному центрі «Слово і Голос» з 10 до 15 години.

Реєстрація на майстерні за посиланням: http://goo.gl/forms/5Xvt3kj7Lf.

Контактна інформація на: slovo.i.golos@gmail.com, тел: (032) 225-77-09.

За інформацією прес-релізу

Share Button