Ігор Закус: перші 50!

54
Share Button

Він – талановитий композитор, музикант екстра-класу, який має велику дискографію, викладач і успішний музичний менеджер. Його називають «батьком українського джазу» і це справді так. Майже десять років він стоїть біля керма унікального музичного проекту – «Jazz Kolo», розпочатого 2007-го задля розвитку української імпровізаційної музики. Цьогоріч випускник Львівської консерваторії по класу гобоя, а нині найвідоміший в Україні бас-гітарист Ігор Закус святкує п’ятдесятиріччя.

З цієї нагоди заплановано два концерти – у Києві та Львові. До ювілейної програми, що має назву «Щаслива мить», увійшли авторські композиції Ігоря Закуса, нині відомі джазові хіти «Басова пісня», «Колискова», «Пісня дощу», та популярні мелодії в оригінальній обробці.

У київській імпрезі, котра пройде у Малому залі палацу «Україна», візьмуть участь відомі українські солісти і гурти: Ірина Білик, Оксана Білозір, Василь Попадюк, Віктор Павлік, Лаура Марті, Аніко Долідзе,Ольга Лукачева, Олексій Коган, Наталія Лебедєва,Тоня Матвієнко, Green grey, Asturia та інші.

У Львівіській обласній філармонії разом із ювіляром виступатимуть Іванка Червінська (вокал), Родіон Іванов (клавішні) та Сергій Балалаєв (барабани).

Не пропустіть! На вас чекає драйв, шаленство енергій і водночас, щирість і теплота ліричного вислову.

Концерт у Києві відбудеться 7 березня о 19:00, у Львові – 8 березня о 18:00.

Валентина КУЛИК

Share Button