“Шоко-Класика” для скрипки і фортепіано

70
Share Button

Завтра, у неділю, 6 березня у Мистецькому центрі “Шоколадний будинок” (філії Київського національного музею російського мистецтва), що на вулиці Шовковичній, 17/2, відбудеться вечір скрипкової музики

Імпреза проходитиме в рамках фестивалю камерної музики “Шоко-Класика”, що триває ось уже третій сезон. Назва фестивалю — вельми промовиста й містить елемент назви історичної будівлі, де проводиться форум, і своєрідну квінтесенцію його змісту й мети — знайомити шанувальників музичного мистецтва із класикою камерної музики для різних інструментів, ансамблів тощо.

Отже, у програмі — класичні твори для скрипки й фортепіано. Звучатимуть шедеври для скрипки і фортепіано Йоганна Себастьяна Баха, Роберта Шумана, Нікколо Паганіні, Антоніна Дворжака, Фріца Крейслера.

Ніна Сіваченко
Ніна Сіваченко

Виконавці — відома скрипалька, викладачка Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, дипломантка міжнародного конкурсу Ніна Сіваченко і молодий талановитий піаніст, лауреат міжнародних конкурсів, викладач Київської середньої спеціальної музичної школи-десятирічки імені Миколи Лисенка Арсен Яковенко.

Прекрасна музика, відтворювана чудовими музикантами у вишуканому стильному інтер’єрі… Що може бути кращим у недільний вечір?

Тож приходьте й насолоджуйтесь!

Початок о 17 годині.

Вартість квитка — всього 40 гривень.

Ольга ГОЛИНСЬКА

На першому фото — Арсен Яковенко

Share Button