skrypka

Київський національний академічний театр оперети та Олег Скрипка презентують у перші два дні березня нове музичне шоу – «Зачаровані весною. Оперета запрошує»

Олег Скрипка зізнається, що здавна полюбляє несподівані творчі та музичні експерименти. «Я реалізував десятки різноманітних проектів, але завжди прагнув колаборації із оперетою – найбільш сонячним театральним жанром у світі. Нарешті моя мрія здійсниться. 1 і 2 березня презентуємо спільне із Київською оперетою музичне шоу «Зачаровані весною. Оперета запрошує», – наголошує Олег Скрипка.

Він вважає згаданий проект синергією двох мистецьких потенціалів, який подарує глядачам унікальний сплав музики, театру і танцю. «Київська оперета, безперечно, знакова місцина, яка майже століття дарує киянам і гостям міста вишукане мистецтво та добрі емоції. Цим обумовлений мій вибір на користь саме цього театру», – підкреслив Олег Скрипка.

«Весна – час оновлення і креативних експериментів. Час нових несподіваних форматів і нестандартних можливостей для музичного висловлення, – розповідає Олег Скрипка. – Я взагалі схильний до творчих міксів, які відкривають артистам нові обрії». Пісні Олега Скрипки, класична музика і світові хіти звучатимуть зі сцени Київського національного академічного театру оперети 1 та 2 березня.

Шоу складається з двох відділень і 24-х композицій. Навіть син Олега Скрипки Устим заспіває разом із батьком відомий італійський твір «Моє сонце» («O sole mio»)!
У проекті задіяно 50 музикантів оркестру, 30 танцівників балету, а також 10 хорових виконавців.

За матеріалами прес-релізу