Ларс Данієльссон і оркестр INSO-Львів стануть учасниками Leopolis Jazz Fest

91
Share Button

У 2018 році на Leopolis Jazz Fest виступить шведський контрабасист, бас-гітарист, віолончеліст, композитор, аранжувальник Ларс Данієльссон

Цього разу він презентує унікальну програму, яка готується спеціально для Львова з Академічним симфонічним оркестром INSO-Львів. Концерт присвячуватиметься 60-річчю музиканта.

Ларс Данієльссон відомий як лідер власного квартету, а також завдяки роботі з такими артистами, як Ренді та Майкл Брекери, Джон Скофілд, Джек Діджонетт, Майкл Стерн, Біллі Харт, Чарльз Ллойд та інші. Ларс Данієльссон має значну дискографію, більшість альбомів він випустив на лейблі АСТ.

На фестивалі Alfa Jazz Fest-2016 квартет Ларса Данієльссона представляв програму Liberetto II. Під час перебування у Львові Ларс написав композицію Lviv, яку вперше виконав на цьому концерті. Пізніше вона увійшла у новий альбом Liberetto III: https://www.youtube.com/watch?v=Ic3ERfL6-jg

Так збіглося, що цьогоріч ювілей святкує не тільки Ларс Данієльссон, але й оркестр INSO-Львів. У 2018-му йому виповниться 20!

Мирослав Скорик

Художнім керівником колективу є Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, академік Академії мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства Мирослав Скорик – також цьогорічний ювіляр, котрий відзначатиме 80-ліття.

Щороку оркестр бере участь у міжнародних фестивалях, які відбуваються як в Україні, так і за кордоном. 2016-го INSO-Львів із піаністом Вадимом Неселовським відкрив Alfa Jazz Fest на Площі Ринок у Львові, а минулоріч представив програму з відомим ізраїльським джазовим музикантом Авішаї Коеном на Сцені імені Едді Рознера.
Оркестр – володар кількох нагород, серед яких приз від Radio Swiss Classic, нагорода «Золотий диск» від Franz Xaver Mozart Klavierkonzerte та інші. Молодий симфонічний оркестр INSO-Львів – це яскрава палітра емоцій і гармонії, втілених у музиці, якими музиканти охоче діляться зі слухачами.

За матеріалами прес-релізу

Share Button