Листи кохання з Оперної скриньки

1314

13 грудня у рамках авторського проекту режисера Тетяни Зозулі «Оперна скринька» відбудеться вечір українських моноопер «Такі різні листи кохання»

Проект «Оперна скринька» був започаткований Тетяною Зозулею минулого сезону і має на меті популяризацію української опери серед широкого загалу публіки. Проектом передбачені постановки опер, моноопер та інших вокальних творів українських композиторів, сценічне та концертне виконання різножанрових вокальних циклів, романсових та пісенних вечорів у формі оперної вистави. Першими до «Оперної скриньки» потрапили «Історія про один рояль» Івана Небесного та моносцена «Фабіа» Романа Григоріва.

Цього року провідною у проекті стала тема любовних епістоляріїв. В один вечір будуть показані дві моноопери – «Листи кохання» Віталія Губаренка за новелою Анрі Барбюса «Ніжність» та моноопера Івана Небесного «Як багато листів до тебе» за мотивами поезій Василя Стуса. «Листи кохання» виконають лауреат міжнародних конкурсів Валерія Туліс (сопрано) та лауреат міжнародних конкурсів Ольга Ващук (фортепіано). У підготовці вистави задіяна також хореограф Ганна Лащенко, пластичну роль Ніжності виконає Інна Синьова.

Моноопера «Як багато листів до тебе» прозвучить у виконанні заслуженої артистки України Тамари Ходакової (сопрано) у супроводі ансамблю камерної музики під орудою Вікторії Рацюк. Фрагмент цього твору був показаний на 27 міжнародному фестивалі “Київ Музик Фест-2016” у версії для сопрано та симфонічного оркестру (його озвучили Тамара Ходакова та Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо під керівництвом Володимира Шейко).

Початок –19.00

Мистецько-концертний центр імені Івана Козловського

За матеріалами прес-анонсу