Noty

В рамках VI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», що триватиме протягом 20–24 квітня у «Мистецькому Арсеналі», відбудеться чотири концерти-презентації продукції українських видавництв «Музична Україна» і «Гроно».

На 20 квітня (16:00) заплановано концерт-презентацію книги Тимура Полянського «Традиційний джаз». Дослідження присвячене раннім етапам розвитку джазу, які об’єднує поняття «традиційний джаз», розгляду його перших стилістичних різновидів та найбільш важливих виражальних засобів. Видання містить «Глосарій», в якому подано тлумачення специфічних термінів із лексикона джазу, що зустрічаються у тексті. В іншому розділі книги – «Нотні додатки» – уміщено музично-ілюстративний матеріал, що раніше не публікувався.cover-djaz-tradyc-02
У презентації візьмуть участь Тимур та В’ячеслав Полянські. Також виступить відомий композитор і піаніст Олександр Саратський, який проанонсує видання «Цвіте терен-2». Українські народні пісні в джазовій обробці.
В музичній частині акції звучатимуть джазові стандарти та імпровізації.
Модератор – Богдан Кривопуст.

Того ж дня, але годиною пізніше о 17:00 відбудеться концерт-презентація видання: Костянтин Чеченя. «Мій острів – гітара». Видання представляє авторський погляд на методику гри на гітарі. chechenya_1У ньому подано основи нотної грамоти, необхідні початкові вправи, методика освоєння базових штрихів і прийомів, табулатура й акорди, основи імпровізації та підбирання акомпанементу; широкий і різноманітний нотний додаток.
Видання представлятимуть лауреати національних та міжнародних конкурсів, учні шкіл естетичного виховання, ансамбль «Палітра», квартет «Без назви», Ольга Цвинтарна. У концерті звучатиму сучасна українська гітарна музика.
Модератор – заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.

22 квітня о 10:00 відбудеться концерт-презентація видання «Перлини українського фортепіанного ансамблю». Упорядники Євгенія Шелестова, Микола Чикаренко.
perlynyВидання є логічним продовженням серії «Перлини української фортепіанної музики». У ньому вміщено ансамблі для фортепіано в чотири руки та твори для двох фортепіано українських композиторів ХХ–ХХІ століття, зокрема Левка Ревуцького Аркадія Філіпенка, Ісаака. Берковича, Михайла Чембержі, Валерія Подвали, Жанни Колодуб, Юрія Щуровського, Анатолія Кос-Анатольського, Костянтина Віленського, Кіма Шутенка, Мирослава Скорика. Збірка містить як навчально-педагогічний, так і концертний репертуар, частину якого на презентації озвучать студенти та викладачі Київської дитячої Академії мистецтв.
Модератор – Богдан Кривопуст.

22 квітня об 11:00 свою нотну продукцію презентуватиме видавництво «Гроно». У виконанні солістів Національної філармонії України, студентів Національної музичної академії України імені Петра Чайковського та Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра прозвучать твори українських композиторів.Arsenal_2016_1
Модератор – заслужений діяч мистецтв України, композитор, директор видавництва «Гроно» Геннадій Сасько.

Отож видавництва «Музична Україна» і «Гроно» чекатимуть на усіх зацікавлених 20 і 22 квітня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (вул. Лаврська, 10-12). Вхід за запрошеннями.

Куратор проекту – директор видавництва «Музична Україна» Богдан Кривопуст.

За інформацією прес-релізу