Наукова конференція у Львівській музичній академії

419
Share Button

Знаковою подією для Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, зокрема й для кафедри загального та спеціалізованого фортепіано, стало проведення Регіональної науково-практичної конференції «Загальне та спеціалізоване фортепіано: концертно-виконавський і дидактичний аспекти»

У конференції взяли участь провідні викладачі-методисти з різних міст західного регіону України: Ужгород, Дрогобич, Луцьк, а також із музичних закладів Львова. Напрочуд цікавими були подані матеріали.

Конференція поділялася на такі блоки: творчі портрети; загальні питання навчально-методичної роботи в класі загального і спеціалізованого фортепіано; методика викладання загального та спеціалізованого фортепіано; виконавська інтерпретологія; шляхи збагачення навчального репертуару.

Організаторами конференції стали: Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка, а саме кафедра загального та спеціалізованого фортепіано на чолі з її завідувачем, заслуженим діячем мистецтв України, професором, кандидатом мистецтвознавства Марією Герегою.

Напрочуд чудова атмосфера не залишила байдужим жодного учасника заходу. Доцент кафедри загального та спеціалізованого фортепіано, кандидат мистецтвознавства Зеновія Жмуркевич вручила кожному учаснику конференції Сертифікат учасника.

Слід підкреслити, що кафедра активно підтримує молодь, котра прагне показати себе як у композиторському, так і виконавському напрямі, тим самим пропагуючи творчість відомих і невідомих композиторів. Зокрема, активно популяризуються опуси українських і галицьких композиторів. Музичними вкрапленнями до представлених доповідей учасників конференції були прекрасні виступи учнів музичних шкіл і студентів ЛОНМА імені Миколи Лисенка.

Хочеться висловити щиру вдячність усім учасникам, організаторам конференції. Сподіваюся, що наступного разу вона отримає статус всеукраїнської.

Анна ШКОЛЬНИКОВА

Share Button