pikush-fotuyma

Члени Комітету з присудження премії імені відомого українського композитора Левка Ревуцького обрали цьогорічних лауреатів

Під час засідання, яке відбулось 30 січня в Держмистецтв, члени комітету, які попередньо ознайомились з усіма поданими на отримання премії заявками, шляхом відкритого голосування простою більшістю голосів визначили переможців у двох номінаціях.

Лауреатами Премії імені Левка Ревуцького 2024 року обрано:

1. У номінації «композиторська творчість» – Пікуша Юрія за твори: Концерт для скрипки та оркестру; «Protean» для флейти, гобоя, кларнета, фагота, арфи та фортепіано; «Be a Cycle» для флейти, скрипки, контрабаса й фортепіано.

2. У номінації «концертно-виконавське мистецтво» – Фотуйму Романа за концертні програми: «Перетинаючи темряву: сучасна українська камерна музика для саксофона і фортепіано», «Sounds of Ukraine and America», «UNA VOCE: українська музика для саксофонів соло».

Ми щиро вітаємо переможців і зичимо їм подальших творчих звершень!

Зі свого боку Держмистецтв щиро дякує членам комітету за кропітку ґрунтовну працю та усім претендентам за надані роботи.

Нагадуємо, що вказана премія присуджується щороку молодим композиторам і виконавцям у сферах композиторської творчості та концертно-виконавського мистецтва.

Пресслужба Держмистецтв