zastavka

У зв’язку з рішенням Кабінету Міністрів України про необхідність введення карантину з 12 березня до 3 квітня, що передбачає, в тому числі, заборону на проведення масових заходів, організатори Міжнародного фестивалю класичної музики Kharkiv Music Fest-2020 змушені повідомити про корективи у проведенні форуму

«Поширення на території України коронавірусу COVID-19 змінило запланований перебіг подій для усіх. Оргкомітет Міжнародного фестивалю Kharkiv Music Fest розуміє всю глибину відповідальності за безпеку здоров’я учасників і відвідувачів фестивальних заходів. Ми змушені повідомити про те, що фестиваль не може бути проведений у запланований термін та у повному обсязі, – коментує виконавчий директор Марія Горбонос. – Витрати, які вже були понесені для підготовки Kharkiv Music Fest-2020, дуже значні. Команда організаторів наразі працює над тим, щоб пом’якшити фінансові наслідки цієї відміни, і зробити все можливе, щоб власники квитків могли їх повернути».

Тож ті, які вже придбали квитки на Kharkiv Music Fest й хочуть повернути кошти, можуть ознайомитись з умовами процедури повернення, що опублікована на сайті квиткового оператора https://internet-bilet.ua/refund.

На жаль, через невизначеність ситуації з поширенням епідемії, оргкомітет фестивалю не може назвати нові дати фестивалю. Проте Kharkiv Music Fest – це не лише сценічні події концертної програми. Це і Всеукраїнський конкурс молодих композиторів імені Бориса Лятошинського, музику переможців якого харків’яни обов’язково почують, і Дитячий симфонічний оркестр Kharkiv Music Fest, який з`явився ще в жовтні, об’єднавши талановитих виконавців із різних музичних шкіл Харкова, і дитячий проєкт Kharkiv Music Fest KIDS із цікавою інтерактивною програмою концертів і різноманітними музичними, розвиваючими й навчальними майстер-класами для дітей від 2 до 9 років, і музичний лекторій від музикознавців, музикантів і фахівців із медіамистецтва, розповіді про класичну музику без снобізму та нудьги «Класика для молоді», для школярів загальноосвітніх шкіл, десятки яскравих розфарбованих піаніно на вулицях міста (проєкт ArtPiano).

Тож наразі вирішується питання щодо проведення частини запланованих подій за допомогою сучасних інтернет-технологій, а також перенесення термінів проведення інших заходів (нагородження переможців конкурсу молодих композиторів імені Бориса Лятошинського, проєкт ArtPiano тощо).

Про перебіг подій і зміну планів повідомлятимемо на сайті фестивалю https://kharkivmusicfest.com та на його сторінці у Фейсбуку https://www.facebook.com/kharkivmusicfest.

«Щиро дякуємо іноземним учасникам фестивалю, українським артистам, партнерам, усім харків’янам, які з порозумінням поставилися до цієї ситуації, – відзначила Марія Горбонос. – Сподіваємось, що форс-мажорні обставини і зміни у програмі не завадять вам насолодитися музичним святом у Харкові. Слідкуйте за новинами й бережіть себе!»

За інформацією прес-релізу