Піаніст-віртуоз Темпей Накамура виступить у Києві

27
Share Button

5 листопада у київському “Caribbean Club” відбудеться концерт японського піаніста Темпея Накамури за участю зіркового дуету “Two violins”

Темпей Накамура — яскравий і непересічний піаніст і композитор, який почав грати на фортепіано у 5 років, навчаючись в Осаці та Нью-Йорку. У 2010-му Темпей дав сольний концерт у Карнегі-холі в Нью-Йорку і того ж року вирушив у тур Європою, що згодом стало щорічною традицією. Зараз його радо приймають в Іспанії, Португалії, Італії, Австрії, Люксембурзі, Естонії, Словаччині, Білорусі. Його талант був високо оцінений також в Україні, де артист побував уже двічі (у 2014 та 2015 роках).

Дискографія артиста налічує 3 альбоми: “TEMPEIZM (Темпеїзм)”, “TSUBASA (Крила)” (2 перших диски випущені звукозаписувальною компанією EMI Music Japan), “PHOENIX (Фенікс)” (продуковано компанією Nippon Colombia у 2012 році).

Невід’ємною частиною діяльності Темпея є благодійність. Допомагати людям артист розпочав ще 14-річним, коли його будинок було зруйновано потужним землетрусом 1995 року. У 2007-му на волонтерських засадах він розпочав проект “Hidden Concert Tour (Прихований концертний тур)” у горах півострова Кіі, що входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цьогоріч артист також планує дати благодійні концерти у регіоні острова Кюсю, який постраждав від землетрусу навесні 2016-го.

Благодійна діяльність є близькою і для гостей концерту — колективу молодих та амбіційних скрипалів “Two violins”. Хоч учасникам дуету — Тетяні Жмендак та Іллі Бондаренку всього по 14, вони мають досвід виступу на таких значних музичних майданчиках, як Карнегі-хол (Нью-Йорк), Благодійний бал Принца Гаррі (Лондон), де зібрали 1,5 мільйона фунтів для жертв воєнних дій по всьому світу, стали обличчям грандіозного міжнародного проекту «Пазли Вічності», що був презентований в ООН (Нью-Йорк) і Лондоні й присвячений скульптору Іоанну Георгу Пінзелю.

Молоді музиканти також виступають у ролі композиторів. Зокрема, варіації Іллі Бондаренка під назвою «Медитації на тему насильства», написані 2013 року, виконувалися на зустрічі дипломатів ООН з Папою Римським, присвяченій питанням глобального миру, в Нью-Йорку.

Скрипалі не лише успішно виступають у країнах Європи та Америці, але і є улюбленцями публіки на Батьківщині. Доказом тому є те, що 2015 року Two Violins і Тріо Наталії Лебедєвої зібрали найбільшу аудиторію в історії найвідомішого джазового фестивалю Східної Європи “Alfa Jazz Festival” – 2500 глядачів на Площі Ринок у Львові.

Темпея і “Two violins” звела сама доля, адже вони без попереджень і запрошень відвідали концерти один одного восени 2015 року. Тоді всім стало очевидно – музиканти мають виступити разом!
Концерт у “Caribbean Club” організовано за підтримки Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ».

Отже, не пропустіть!!!

Початок о 19 годині.

За матеріалами прес-релізу

Share Button